1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Работа/Плата

Дискусија во 'Канта' започната од Kikiccc, 16 ноември 2020.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Kikiccc

  Kikiccc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  986
  Допаѓања:
  959
  Пол:
  Женски
  Не знам дали имат ваква тема но дотолку има може да ја избришете.

  Овде може секој да си ја сподели својата работа каква работа и колкава плата и дали сте задоволни со работата, негативни и позитивни коментари може да си споделуваме секој ако дотолку сака некој, поздрав.
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.231
  Допаѓања:
  32.821
  Пол:
  Женски
  Има посебни теми :)
  https://forum.femina.mk/threads/Што-работите.18656/
  https://forum.femina.mk/threads/Колкава-плата-имате.22104/
  https://forum.femina.mk/threads/Ја-сакате-ли-вашата-работа-или-работите-затоа-што-морате.169/
   
  На Kikiccc му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.