1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

некој совет

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од ivana.l, 19 декември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivana.l

  ivana.l Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Не сум невина секогаш за време на однос имам болки или после однос . Зошто е тоа така некој совет од поискусните
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.901
  На crimson, Bender Rodriguez, Someonespecial и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.316
  Допаѓања:
  17.232
  Пол:
  Женски
  4 јануари 2011 год. >>>

  Од кога те боли? Дали сега брзо или од 2011 година, кога за прв пат го конзумираше сеХот?
  Те чекам најдоцна до 2021 година да одговориш, после не се важи.
  И до тогаш научи да пишуваш, да сврзуваш реченица, да употребуваш интерпункциски знаци и сл.
  Цмокче
   
  На theowndemon, buba4e89, ЕденЧлен и 3 други им се допаѓа ова.
 4. macencef

  macencef Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2011
  Пораки:
  2.014
  Допаѓања:
  2.969
  Пол:
  Женски
  Imas zakaceno nekoja seksualno prenosliva bolest - najverojatno. Odma do ginekolog, ne e normalno da te boli
   
 5. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.179
  Допаѓања:
  70.075
  Пол:
  Женски
  Има некои работи за кои треба да се обратите кај лекар а не на форум. Ова е едно од тие.
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.