1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Test za bremenost

Дискусија во 'Прашај гинеколог' започната од speedly, 5 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. speedly

  speedly Активен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Bi sakala da znam koj period e najpogoden za pravenje na testot...Blagodarna odnapred :)
   
 2. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  14 дена после односот или неколку дена од задоцнување на месечниот циклус како сакаш секако резултати ќе имаш инаку веќе постои ваква тема
  bremenost/test-za-bremenost-t1221/
   
 3. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.011
  Пол:
  Женски
  speedly, најпрво добредојде на форумот
  инаку најпогоден период е по првиот ден од доцнењето-тогаш резултатите би биле по вервни.Или минимум 7 дена по ризичниот однос.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.