1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Vezbi i dieti

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 8 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Висока сум 180 а тешка 70 кила не сум задоволна од мое во тело и сакам да ослабам!!!!Ова лето го посветив на тоа!!!!!
  Плис поставете некои везби за долните и страницхните мускули на стомакот како и за нозете
  Исто така сакам да дојдам до 60 кила ова лето казете некоја диета ефикасна
  Ако има ваква тема избришете ја ...јас ја направив затоа што немам време денез да барам по темиве а утре идам кај бабами и дедоми и од утре почнувам да ја постигнувам целта ..60 кила и убаво тело!!!!!!!!
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.084
  Допаѓања:
  61.938
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.