Каде да ја најдам темата?

Дискусија во 'За форумот' започната од Lizalka, 2 јули 2010.

 1. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.853
  Допаѓања:
  10.331
  Пол:
  Женски
  Ај пред да се обрукам по незнам кој пат.
  Дали има тема кадешто се објавуваат извадоци од книги?
  Како цитати?
   
 2. tinka-mace

  tinka-mace Популарен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2013
  Пораки:
  3.446
  Допаѓања:
  16.389
 3. poenta

  poenta Форумски идол

  Се зачлени на:
  29 ноември 2013
  Пораки:
  4.753
  Допаѓања:
  32.508
  Пол:
  Женски
  Не сум во можност да прикачам.
  Во категорија Литература и уметност има тема Проза, поезија-извадоци.
   
  На edna_malecka и eliesaab им се допаѓа ова.
 4. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.853
  Допаѓања:
  10.331
  Пол:
  Женски
  Таму и обични пораки од инста ставаат.
  Оваа Поента што ја кажа таму ќе си постирам.
  Ти благодарам сепак.:)

  Ете баш таа.
  Само не ми текнуваше за која точно, знам дека имаше таква тема..
  Ти благодарам. :)
   
  На poenta му/ѝ се допаѓа ова.
 5. edna_malecka

  edna_malecka Популарен член

  Се зачлени на:
  15 јануари 2018
  Пораки:
  2.853
  Допаѓања:
  10.331
  Пол:
  Женски
  Има тема за утнати рецепти?
   
 6. Ugly Duckling

  Ugly Duckling Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2018
  Пораки:
  1.201
  Допаѓања:
  17.331
  Пол:
  Женски
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Survivor-Warrior

  Survivor-Warrior Нов член

  Се зачлени на:
  28 јули 2021
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Женски
  Има ли тема за нарцисоидни личности или да отворам?
   
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  25.219
  Допаѓања:
  196.068
  Не сум сретнала до сега.
  Отвори.
  Ако има, ќе ја избришат новата и ќе ти стаат линк до постоечката.

  Кузнај кога ќе ти одговорат овде и дали воопшто.
   
  На Survivor-Warrior му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Leviosa2503

  Leviosa2503 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2018
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  1.110
  Пол:
  Женски
  Има, еве линк
   
  На Survivor-Warrior и WildMk им се допаѓа ова.